تبلیغات
☼○ همه چیز از همه جا ○☼ - تکنولوژی های جدید (کفش با الیاف3D)

 

تاریخ : یکشنبه 12 خرداد 1392 | 11:36 ق.ظ | نویسنده : صبا . ن
☼تکنولوژی های برتر☼
☼کفشی با الیاف 3D
بیشتر در ادامه....


در حال حاضر در اینجا کفشی با تکنولوژی برتر برای پاهای شما را معرفی میکنیم .

از اواخر سال 2012 و اوایل سال 2013 این کفش هوشمند وارد بازار و در دسترس عموم قرار گرفته است این کفش دارای کیفیت خیلی بالی از نظر الیاژی بوده و از نفوذ هرگونه گرد غبار به داخل و حتی نفوذ آب جلوگیری میکند .در هنگام استفاده از این کفش خیلی احساس بهتری دارید و هم سبکتر و هم راحتر و دارای درد کمتری برای پاهای شما نسبت به کفشهاس کلاسیک می باشد این کفش ها با استفاده از زیر سازی 3D برای جذب ضربه استفاده می کند که 35% از کفشهای سنتی بیشتر به جذب ضربه کمک میکند و با این تفاسیر دور از انتظار نیست که هرچه بیشتر شما را به راه رفتن ترغیب کند و راه رفتن را برای شما امری لذت بخش جلوه دهد.

استفاده لذت بخش از این کفشها پاهای جدید شما برای راه رفتن در خیابانهای پیشرفته امروزی است .

   حفره های دایره وار به صورت بیضی موجود در زیر این کفش که به صورت 3D طراحی شده و برای جذب هرچه بهتر ضربه و از آلیاژی سبک و طبیعی ساخته شده به ثبات و تثبیت تعادل پاهای شما در حین راه رفتن کمک میکند که توسط شرکتCloudTec   برای سیستم جذب بیش از حد ضربه ثبت شده است .
 

این کفش طوری طراحی شده است که به رها کردن نیروی دونده در حال دویدن به پاها کمک کند و با نیروی کمتری عملا کار بیشتری انجام داد و با جذب حداکثر ضربه و انتقال آن به پاها از هدر رفتن انرژی جلو گیری کرده و شما دیرتر احساس خستگی میکنید . این کفش از در سیستم CloudTec برای تبدیل انرژی به حرکت رو به جلو استفاده می کند. این کفش به ایجاد تعادل بیش از حد در حین حرکت ببین پاهای شما به شما کمک شایانی میکند. این کفش ترکیبی از طراحی و استفاده از تاثیر سبک و سریع بودن و جذب فشار دویدن برروی هر دو مورد تاکید شده است .

البته شایان ذکر است که طراحی هر کفش نسبت به کاربردی که دارند مانند تصاویر زیر متفاوتند .
عکسهایی از این کفش منحصر به فرد


در این قسمت میتوانید تعداد 10 عکس با کیفیت بالا از زاویه های مختلف از این کفش به صورت بکجا در فایل زیپی که برای شما قرار داده ام دریافت کنید ضمنا هیچ کدام از عکسهایی که در مجموعه زیر میباشد در اینجا نمایش داده نشده است.امیدوارم که لذت برده باشید
نظر یادتون نره ..

طبقه بندی: تکنولوژی های جدید،
برچسب ها: کفش، کفش دو، کفش دو میدانی، کفش هوشمند، کفشهای جدید برای دو میدانی، کفش برای راه رفتن، کفش پیاده روی، کفش راحتی، کفش لاغری، کفش ماراتون، کفش ابری،

  • آی ایی اس پی
  • ستاره های نوجوان
  • ضایعات
  • Online User